Zübeyde Hanım Konukevi’nde Yılbaşı Yemeği

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınları için hizmete sunduğu Yenimahalle Belediyesi Zübeyde Hanım Konukevi’nde düzenlenen yeni yıl yemeğine katıldı.
Zübeyde Hanım Konukevi’nde Yılbaşı Yemeği

Hasta ve hasta yakınlarının misafir edildiği yemekte, Yaşar’a Başkan Yardımcısı Erhan Aras da eşlik etti.Program sonunda, konukevinde kalan minik misafirlere de yılbaşı hediyesi verildi.

“En yakın zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum”

Konukevinin binlerce vatandaşa hizmet verdiğini kaydedenYaşar, “13 yılda havuzundan kreşine, kültür merkezinden gençlik merkezine birçok tesisi yaparak hizmete açtık. Fakat konukevimizin önemi ve yeri bizim için çok farklı. İstedim ki bugün burada sizlerle bir sofra etrafında toplanarak büyük bir aile olduğumuzu gösterelim. Şu an ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı olabilirsiniz ama unutmayın ki bu zorlu süreç geçecek ve tekrar sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz. Burada sizleri misafir etmekten gurur duyuyorum. Senelerdir Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızı, hatta yurt dışından gelen hemşerilerimizikonuk evimiz de misafir ediyoruz.Ben her zaman sizlerin yanındayım. Yeni yılınızı kutluyorum ve en yakın zamanda sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum.  İnşallah 2022 hepimiz için sağlıklı, mutlu, huzurlu geçer. Sağlığınıza en yakın zamanda kavuşmanızı diliyorum” dedi.

“Otelden bile rahat”

Başkan Yaşar’a teşekkür eden bir kanser hastası da tesisin otelden daha konforlu olduğunu dile getirerek, “Başkanımıza bizi böyle güzel bir tesiste ağırladığı için teşekkür ederim. Ben Kastamonu’dan geliyorum. Annem de kanser hastası, böyle bir yerde olmaktan dolayı mutluyum. Gerçekten otelden bile rahat bir ortamda misafir ediliyoruz” diye konuştu.

Share