Yenimahalle’nin Yaz Spor Okulu Başladı

Yenimahalle Belediyesi, yaz tatilini Ankara’da geçirecek çocukları unutmadı.
Yenimahalle’nin Yaz Spor Okulu Başladı

Çocukların sosyalleşmesi, fiziksel aktivitelerde bulunması ve kaliteli zaman geçirmesi amacıyla  Yaz Spor Okulu’nu açan belediyenin antrenmanları start aldı.

Çocuklar ilgi duydukları spor dalında eğitim alıyor

Futbol, Hentbol, Tekvando ve Yüzme branşlarının yer aldığı ve 7-15 yaş arası çocukları kapsayan okulda, çocuklar ilgi duydukları spor dalında eğitim alıyor.

Futbol branşı çalışmaları Hasan Doğan Stadı’nda, Hentbol branşı çalışmaları Gazi Üniversitesi Spor Salonu’nda, Taekwondo branşı çalışmaları Ragıp Tüzün Spor Merkezi’nde, Yüzme branşı çalışmaları ise Hacı Sabancı Yüzme Havuzu, Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Bülent Ecevit Yüzme Havuzu’nda yapılıyor.

Kayıtlar sürüyor

Program akışı hakkında bilgi veren yetkililer, “Futbol ve Taekwondo branşı çalışmaları Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri; Hentbol branşı çalışmaları Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri; Yüzme branşında ise birinci grubun çalışmaları Salı, Perşembe; ikinci grubun çalışmaları Çarşamba, Cuma; üçüncü grubun çalışmaları Cumartesi, Pazar günleri oluyor. Kayıtlarımız sürüyor. Çocuklarını okulumuza kayıt etmek isteyen vatandaşlarımız detaylı bilgi için 0312 344 88 86 numaradan bilgi alabilirler” dedi.

Share