Yenimahalle’nin kalite hedefleri %86 gerçekleşti

TSE tarafından yapılan tüm denetimlerden kalitesini artırarak çıkan Yenimahalle Belediyesi, standart gereği Kalite Yönetim Belgesi’nin devamlılığının sağlanmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Yenimahalle’de yönetim gözden geçirildi

Çalışmalar kapsamında Kalite Yönetimi Sistem Temsilciliği tarafından, Belediye Meclis Salonu’nda 2017 yılına ait Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı yapıldı. Birim müdürleri, üst kurul üyeleri ve KYST Temsilcilerinin katıldığı toplantıda Yenimahalle Belediyesi’nin hedefleri, gerçekleşme oranları ve yeni hedefler konuşuldu.

Kalite artarak devam ediyor

Toplantıda kısa bir sunum yapan Kalite Yönetim Temsilcisi Makbule Gündüz yapılan iç ve dış tetkiklerin sonuçlarını da katılımcılarla paylaştı. Yenimahalle Belediyesi’nin 123 kalite hedefinden 106’sını gerçekleştirerek yüzde 86 kalite gerçekleşme oranı ile tetkiklerden alnının akıyla çıktığını söyledi.

2003’ten beri yüksek performans ve standartlara uygun çalışma konusunda Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Yenimahalle Belediyesi, 2013 yılında uluslararası en büyük organizasyonun içinde yer aldığına dair IQ Net Belgesi almıştı.

Share