Yenimahalle’de Asayiş Berkemal

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Şerif Ali İlkar’ı makamında ağırladı.
Yenimahalle’de Asayiş Berkemal

“Uyum içerisinde çalışıyoruz”

Yaşar, “Yeni görev yeriniz hayırlı olsun. Belediye olarak 10 yıldır tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışıyoruz. Birbirimize destek olarak sorunları daha kolay çözebiliriz. Yenimahalle’de asayiş anlamında çok büyük sorunlar yaşanmıyor. Bölgemizde vatandaşımızın huzuru için yapacağınız her türlü çalışmada üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. İlçemizde huzur ve güvenliğin tesis edilmesi konusunda önemli bir görev üstleniyorsunuz, biz de bu anlamda her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhtarlarla Whatsapp ağı

 

Yenimahalle’de suç oranının düşük olduğunu belirten İlkar da, “Yenimahalle çok temiz ve güzel bir ilçe. Çalışmalarınızı takdir ediyorum.  Bizler de vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yenimahalle parklarında bulunan güvenlik görevlilerinizle irtibat halindeyiz. Aynı zamanda bekçilerimizin de bizlere çok faydası oluyor. Bizim yetişemediğimiz yerlerde onlar müdahale ediyor. Bu anlamda çok iyi oldu. Yenimahalle’de toplamda 120 bekçimiz var. Bunun yanında muhtarlarımızla bir whatsapp ağı kurduk. Onlarda bir sorun olursa hemen bize bildiriyorlar” diye konuştu.

Share