Yenimahalle, Kalitesini Sürdürdüğünü Tescilledi

Türk standartlarına uygun çalışmasıyla 2003’ten beri Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Yenimahalle Belediyesi TSE ISO 9001 2015 versiyonu 2’inci gözetim tetkiki toplantısını gerçekleştirdi.
Yenimahalle, Kalitesini Sürdürdüğünü Tescilledi

Meclis salonunda Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Aras’ın katılımıyla yapılan toplantıda ISO 9001 sertifikasının yapılan denetimlerle devamlılığı sağlandı.

Kaliteye uygunluğu denetlendi

2 gün süren dış denetimlerle bu yıl da kalite sınavını başarıyla geçen Yenimahalle, denetimlerden alnının akıyla çıktı. Denetim süresince belediyenin işlerliğini, performansını ve kaliteye uygunluğunu denetleyen uzmanlar, Yenimahalle Belediyesi’ne olumlu puan vererek Yenimahalle’nin kalitesini sürdürdüğünü tescilledi.

“Herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir Yenimahalle”

Vatandaşa en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini ve bu doğrultuda insan odaklı çalıştıklarını söyleyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Belediye olarak birimlerimiz ISO standartlarına göre denetlendi ve denetimlerden yine kalitesini arttırarak çıkmayı bildi. Göreve geldiğim günden beri herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir Yenimahalle için

Share