Yenimahalle Halk Kart

Halk Kart Nedir


Amacımız

Yenimahalle sınırları içerisinde yaşayan ve iş yapan Yenimahalleliler arasında dayanışmayı sağlamak hemşehricilik bilincini oluşturmak ve Yenimahalleli olmanın ayrıcalığını hissettirmek.

Hedeflerimiz

İki ayaktan oluşan projemizin birinci ayağını Yenimahalle'de iş yapan, para kazanan işyerleri (zincir marketler, hastaneler, özel okullar, akaryakıt istasyonları vb.) oluştururken ikinci ayağını tüm Yenimahalleli yurttaşlarımız oluşturmaktadır.

Yenimahalleli esnafımızla Belediye olarak indirim anlaşmaları imzalayıp YenimahalleHalkKart sahibi vatandaşlarımızın bu işyerlerinden protokolde belirlenen oranlarda indirimli alış veriş yapmalarını teşvik ederek ortak bir fayda sağlamak.

Oluşturmuş olduğumuz web sitesi üzerinden (yenimahallehalkkart .yenimahalle .bel .tr)anlaşma yaptığımız işyerlerini, indirim oranlarını ve adreslerini sürekli yayınlayarak projemizi sürekli büyüteceğiz.

Kimler Yararlanabilir?

Yenimahalle'de ikamet eden tüm hemşehrilerimiz YenimahalleHalkKart'a ücretsiz olarak sahip olabilir. Yenimahalle'de işyeri olan tüm esnafımız ücretsiz olarak katılabilir.


  484

Yenimahalle Halk kart & 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.

Share