Yaşar “Toplumsal Birliğimizi Daha Güçlü Tutmalıyız

Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar; bayramların birlik ve beraberliğimizin önemini daha çok idrak ettiğimiz özel günler olduğunu hatırlatarak, “Vatandaşlarımızın milli bayramların coşkusuna da dini bayramların manevi huzuruna da her zamankinden daha çok ihtiyacı var” dedi.
Yaşar “Toplumsal Birliğimizi Daha Güçlü Tutmalıyız

Dini ve milli bayramlarımızın iç barışı, huzuru, birlik ve beraberliğimizi yeniden tesis etmemiz için birer fırsat olduğunun da altını çizen Başkan Yaşar “Bayramlarımız sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü duygularının pekiştiği günlerdir. Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız” diye konuştu.

Yaşar “Tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, mutlu, huzurlu, aydınlık yarınlarda barış içinde kardeşçe yaşayabilmeyi diliyorum” dedi.

Share