Şentepe Semt Şube Şefliği – Muhtarlık İşleri Müdürlüğü – YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Şentepe Semt Şube Şefliğimiz, Belediyemiz adına vatandaşlarımızdan gelen istek, öneri ve şikayetleri ilgili birimlere ileterek takibini yapmakla, vatandaşlarımızın her türlü işlemlerinin şefliğimiz bünyesinde yapılarak gerekli konular hakkında bilgi akışını sağlamakla görevlidir.

Semt Şube Şefliğimiz de Mali Hizmetler bünyesinde vatandaşlarımızın emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi emlak beyanı, rayiç bedel vs. işlemleri yapılmaktadır.

Semt Şube Şefliğimizde Şentepe bölgesi muhtarlarımızla her ay yapılan toplantılarda muhtarlarımız tarafından şefliğimize iletilen istek, şikayet ve öneriler dikkate alınarak varsa şikayetler, ilgili müdürlüklere iletilmekte ve sonucu ivedilikle takip edilmektedir. Muhtarlarımız Belediyemiz çalışmaları ile ilgili  sürekli olarak bilgilendirilmektedir. Bölgemizde bulunan okulların, camileri ve esnafların istek, öneri ve şikayetleri semt şube şefliği tarafından sürekli olarak ilgili müdürlüklere iletilmekte ve takibi yapılmaktadır.
Ayrıca;
Semt Şube Şefliğimiz de Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı meslek edindirme ve hobi kursları kayıtları yakın zamanda başlayacaktır. Kısaca semt şube şefliğimiz de Belediyemiz adına bölge vatandaşlarımızın her türlü konuda talepleri hassasiyetle dikkate alınarak, vatandaşlarımızın memnuniyeti sağlanacaktır.
           Not: Çevre ve temizlik vergilerinizi semt şube şefliğimizden yatırabilirsiniz

Meslek Edindirme ve Hobi Kursları kayıtları  Şentepe Semt Şube Şefliğimiz de 01.09.2009 tarihi itibariyle  başlamıştır.

Mevcut olan kurslarımız;

– BİLGİSAYAR
 -İNGİLİZCE
 -MEFRUŞAT
 -TAKI TASARIMI
 -EBRU SANATI

Share