Olimpiyat Oyunlarının Yenimahalleli Temsilcisi Yuvaya Döndü

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda başarıyla temsil eden A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Şeyma Ercan’la makamında bir araya geldi.
Filenin Sultanları’ndan Şeyma Ercan, Yaşar’ı Ziyaret Etti

Japonya’nın Başkenti Tokyo’da düzenlenen Olimpiyat Oyunları’nın tamamlanmasının ardından yuvaya dönen Filenin Sultanları’ndan Yenimahalleli Şeyma Ercan, ayağının tozuyla Başkan Yaşar’ı ziyaret ederek olimpiyat heyecanını paylaştı.

Olimpiyat forması Başkan Yaşar’a

Olimpiyatlarda tüm maçların ardından set averajıyla, son şampiyon Çin başta olmak üzere İtalya ve Rusya gibi önemli ülkeleri geride bırakarak Tokyo Olimpiyat Oyunları’nı beşinci sırada tamamlamanın mutluluğunu ve haklı gururunu Başkan Yaşar’a anlatan Ercan, Olimpiyatlarda giydiği imzalı formayı da Yaşar’a hediye etti.

Ercan aracılığıyla A Milli Kadın Voleybol Takımı ve teknik heyetini tebrik eden Başkan Yaşar, “Sizlerle gurur duymamak mümkün değil. Çok sevindik, heyecanlandık. Ancak bu gururun Yenimahalle’den olması da ayrıca mutluluk verdi. Ülkemizin bayrağını böyle uluslar arası alanlarda ve olimpiyatlarda dalgalandırmak çok değerli. Benim yapabileceğim, üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım. Kapım size her zaman açık” diye konuştu.

Yenimahalleli olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Ercan da Başkan Yaşar’a spora ve sporcuya verdiği destek için teşekkür ederek olimpiyat müsabakalarında giydiği imzalı formasını hediye etti.

Share