Nevşehirlilerden Başkan Yaşar’a Sevgi Seli

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Nevşehirlilerle Karşıyaka’da buluştu.
Başkan Yaşar Nevşehirlilerden Tam Destek Aldı

Yenimahalle Belediyesi CHP 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Yaşar Neslihanoğlu’nun düzenlediği yemekli toplantıda; 2 bine yakın Nevşehirli vatandaş Yaşar’a tam destek verdi.

Müzikhol Düğün Salonu’nda düzenlenen Büyük Nevşehir Buluşması’nda konuklarla sohbet eden Başkan Yaşar 31 Mart seçimlerinin iktidar değişikliği seçimi olmadığını hatırlatarak ortamı germeye, savaşa gidiliyor havası yaratmaya çalışanları da sert sözlerle eleştirdi.

Kimse benim vatan sevgimi sorgulayamaz

Yaşar “Bu seçimlerde, insanlar kendilerini kim iyi yönetecekse onu seçecekler. Kendi adayını seçenleri vatansever, karşı adayı seçenleri vatan haini ilan edebilen bir yönetim Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne en büyük zararı veriyor. Bu cumhuriyeti birlikte kurtardık, birlikte kurduk, yüz yıldır birlikte yaşıyoruz. Bizi bölmelerine izin vermeyeceğiz.  Ben sadece CHP VE İYİ Parti’nin değil ilçemde yaşayan her görüşteki vatandaşımın başkanı, abisi olmaya devam edeceğim” dedi.

10 yıldır Yenimahalle’de hiç kimseyi ötekileştirmediğini, kendisine oy veren vermeyen tüm mahallelere eşit hizmet götürdüğünü de hatırlatan Başkan Yaşar “ Kimse benim vatanseverliğimi tartışamaz. Şimdi seçimlerin sonucunda devletin beka sorunu olacağını ifade ediyorlar. Televizyonlarda insanları sahte gündemlerle uğraştırıyorlar. Bu seçimlerin sonucunda böyle bir durum yaşanmayacak. İnsanlar kendilerine daha iyi kim hizmet edecekse onu seçecek. Kaybeden de Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşı kazanan da. Ben bugüne kadar Mustafa Kemal Atatürk’ün ışıklı yolundan gittim. Bundan sonra da bu yoldan gitmeye devam edeceğim. Kimse benim vatana olan sevgimi sorgulayamaz” diye konuştu.

Altındağlı evini satıp Yenimahalle’ye geliyor

2009 Yenimahalle’si ile 2019 Yenimahalle’sini de birkaç örnekle gözler önüne seren Yaşar “Sizlere soruyorum, var mı çevrenizde Yenimahalle’deki evini satıp da Altındağ’a yerleşen. Ama diğer ilçelerden her gün ilçemize insanlar taşınıyor.10 yılda evlerinizin değerindeki artış ortada. Yaptıklarımızla Yenimahalle bugün Türkiye’de konuşulan, örnek alınan bir ilçe oldu. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Kendimi sizlere, sizi de Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Share