Moda’nın Kalbi Yenimahalle’de Atacak

Türkiye’nin en köklü kumaş firması Bağzıbağlı’nın üçüncü nesil temsilcisi olan genç modacı Raşit Bağzıbağlı, Yenimahalle’ye geliyor.
Raşit Bağzıbağlı Yenimahalleli Kadınlarla Buluşuyor

Türk moda sektöründeki en genç couture tasarımcısı olarak birçok ünlü ismin bir numaralı tercihi olan Bağzıbağlı, YENİMEK giyim ve stilistlik eğitimi alan kursiyerlerle gerçekleştireceği söyleşi ile hem başarı hikâyesini anlatacak hem de şık bir giyim için tüyolar verecek.

Başarı hikâyesini anlatacak

26 Ekim Perşembe günü saat 11.00’de Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda kursiyerlerle buluşacak olan genç modacı, Türkiye’de ve dünyada dikkat çeken kişiye özel tasarımlarını ve “rashid” hazır giyim markasından bahsedecek. Şıklık ve modadan bahsedecek olan Bağzıbağlı, başarı hikâyesini kadınlarla paylaşacak.

Moda meraklılarına büyük fırsat

Her söyleşisinde asıl hedefinin çağdaş Türk kadınını giydirmek olduğuna vurgu yapan Bağzıbağlı, 2010’da New York’ta düzenlenen Face of Fashion yarışmasında birinci oldu. Son olarak da KKTC Polis Teşkilatı’nın formalarını tasarladı. Türkiye’den Tuba Büyüküstün, Tülin Şahin, Demet Kutluay, Bergüzar Korel gibi ünlülerle çalışan tasarımcının ünü ülke sınırlarını da aştı. Bağzıbağlı, dünya starlarından Paris Hilton, Yolanthe Cabau, Petra Nemcova ve Victoria Secret modeli Doutzen Kroes’u da giydiriyor.

Share