Minik Öğrencilerden Yaşar’a Sürpriz Rengarenk Ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Yenimahalle Belediyesi kreş ve gündüz bakım evlerinde eğitim gören 23 minik öğrenciBaşkan Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.

Afrika, Çin, Balkanlar, İtalya, İspanya, Hindistan gibi 11 farklı ülkeninyöresel kıyafetlerini giyerek Başkan Yaşar’ı ziyaret eden kreş öğrencileri, heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşadı. Yaşar ile sohbet eden minik Yenimahalleliler bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı.

Çocuklara bayram hediye eden tek lider

Miniklerin yapmış olduğu sürpriz ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Yaşar, “Ülkenin geleceğini çocuklarda gören dünyada başka bir lider yoktur. Bu bayram Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağanıdır. Atatürk çocuklara güvenen ve onları aydınlık Türkiye’nin geleceği olarak gören bir liderdi. Çocuklarımızı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine bağlı, bağımsız Türkiye Cumhuriyetine inanan nesiller olarak yetiştirmeli, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmanın yolunu çocuklarımızda görmeliyiz. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Share