Bir Filmin Daha Sonuna Geldik

Bir zamanlar nostaljik bir hatıra olan açık havada sinema izleme keyfini vatandaşlara tekrar yaşatan Yenimahalle Belediyesi, Açık Havada Sinema Günleri’ni “Deliha2” filmiyle kapattı.
Yenimahalle’de Sinema Günleri Sona Erdi

Ata Mahallesi’nde gerçekleşen son sinema seansına yoğun katılım gösteren vatandaşlar, belediye yetkililerine film dolu yaz akşamları için teşekkür etti.

6 bin 650 vatandaş açık havada film izledi

Yenimahalle’nin 19 noktasında  “Kardeşim Benim 1, Deliha 2 ve Acı Tatlı Ekşi” filmlerini Yenimahallelilerle buluşturan belediye, toplamda 6 bin 650 vatandaşa açık havada film izleme imkanı sağladı.

Ayrıca belediyenin mısır ve çay ikramları da vatandaşların sinema keyfine keyif kattı.

Yenimahalle’de yaşamak ayrıcalık

Herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir Yenimahalle’yi yarattıklarını söyleyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Her yıl düzenlediğimiz açık hava sinema günleriyle Yenimahallelilerin yaz aylarına renk getirelim dedik, eve kapanmasınlar arkadaşlarıyla, aileleriyle açık havada güzel bir gün geçirsinler istedik. Bu yüzden sinemayı vatandaşlarımızın ayağına getirdik. Herkes oturduğu mahalleden keyif alıyor. Yenimahalle’de oturmanın ayrıcalığını hissediyor. Bizim de amacımız zaten herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir Yenimahalle yaratmaktı. Bunu başardık” dedi.

Share