Belediye Personeline Yüzde 20 İndirim

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, personelinin indirimli bir şekilde sağlık hizmetlerinden yararlanması için Özel Ortadoğu Hastanesi ile protokol imzaladı.
Yenimahalle Belediyesi’nden Personeline Sağlık İndirimi

İmza törenine Başkan Yaşar’ın yanı sıra Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran ve hastane yetkilileri de katıldı.

Diş, Kozmetoloji ve doğum da indirim kapsamında

Protokol ile belediye personelleri ayakta ve yatarak tedavide yüzde 20 indirim alacak.

Diş, Kozmetoloji ve doğum işlemlerinde de indirim alacak olan personeller, diş kliniğinde gerçekleşecek protez işlemlerinde yüzde 10, diğer diş işlemlerinde yüzde 20, doğumlarda yüzde 10, Kozmetoloji bölümünde ki işlemlerin de ise yüzde 20 indirim hakkı kazanacak.

Ayrıca belediye çalışanları Check-Up hizmetinde yüzde 10, SGK tarafından ödenmeyen SUT (Sağlık Uygulama Tebliği) dışı hizmet ve tedaviler için alınan ücreti ise yüzde 20 daha az ödeyecek.

Protokol kapsamında YE-PA Ltd. Şti. çalışanları ve çalışanların bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri de sözleşmeden faydalanacak.

“Personelimizin sağlığına her zaman önem veriyoruz”

Protokolün tüm personellerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Yaşar, “Personelimizin sağlığına her zaman önem veriyoruz. Personelimize zaten rutin olarak sağlık taraması da yaptırıyoruz. Hem personelimizin hem de vatandaşlarımızın sağlığı bizim için büyük önem taşıyor. Bugün Özel Ortadoğu Hastanesi ile imzaladığımız protokol ile personellerimiz indirimli bir şekilde sağlık hizmetinden yararlanacak. Artık hastane masrafına daha az ücret ödeyecekler. Bu indirim ile aile bütçelerine de katkı sağlayacaklar” dedi.

Share