Başkan Yaşar’dan Beşiktaşlı İşadamlarına Tam Destek

Demokratik Kitle Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarına verdiği desteklerle “Sivil Toplumun abisi” olarak anılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği’nin (BEGİKAD) 1’inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle düzenlediği baloda Beşiktaşlıları yalnız bırakmadı.
BEGİKAD 1. Yaşını Baloyla Kutladı

Beşiktaş’a gönül vermiş tüm insanları bir çatı altında toplayıp sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir yıl önce kurulan BEGİKAD geride bıraktığı dolu dolu bir yılı Hilton Otel’de baloyla kutladı.

Kartalların,Beşiktaş Marş ve şarkılarını hep bir ağızdan coşkuyla söylediği yemeklerin afiyetle yenildiği gecede konuklar doyasıya eğlendi.

Beşiktaş Cumhuriyete sahip çıkan kahramanlarla dolu

Sponsorlara BEGİKAD Başkanı İlker Bayram ile birlikte plaketlerini veren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Büyük takımlarımızdan birisi olan Beşiktaş’ı seviyoruz. Çünkü Beşiktaş Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyetine ve onun değerlerine sahip çıkan, ülkenin sorunlarına duyarlı kahramanlarla dolu. Yanınızda, aranızda olmaktan onur duyuyorum” dedi.

Muhteşem gece; 1 yıl pasatasının kesilmesi ve İzmir Marşı ile son buldu.

Share