Başkan Yaşar, Kent Koop’lularla Buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Batıkent Kent Koop. Mahallesi’nin site yöneticileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
“Atatürk’ün Öğretileri Benim Hayattaki Ödevimdir”

Batıkent Meydan AVM LaMode Salonu’nda düzenlenen kahvaltıya, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, muhtarlar, CHP Yenimahalle ilçe yöneticileri ve Kent Koop’lular katıldı.

Batıkent’te ve Yenimahalle genelinde yapılan yatırımlar hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Bu kenti cumhuriyetin değerleriyle yaşatmak cumhuriyetin ilçesi olan Yenimahalle’yi, Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının ahlakıyla yönetmek benim ödevimdir. Çünkü o türküyle, onları okuyarak, onları dinleyerek büyüdüm. Siyaseti de onların diliyle, onların hedefine ulaşmak için yapıyorum” dedi.

“Bana hizmet diye gelmiyorlar, iş diye geliyorlar”

Başkan Yaşar “Yenimahalle Belediyesi olarak bütün mahallelerimize 8 senedir sahip çıkmaya çalıştım. Vatandaşlarımızın her sorunuyla bire bir ilgilendik. Sosyal bir belediyecilik anlayışıyla görevimizi yapıyoruz. 2009’daki Batıkent’le bugün ki Batıkent’i vicdanlarınızda tarttığınız zaman kamu kaynaklarının verimli kullanıldığında halkımıza nasıl güzel hizmetlerin getirilebileceğini vicdanı olan herkes kabul eder. Vatandaşlarımız bana yol, kaldırım, asfalt, park için gelmiyorlar. Ülkenin yanlış politikalarıyla çocukları işsiz kalan vatandaşlarımız evlatlarına iş için geliyor. Batıkent bütün mahalleleriyle hizmet noktasında yüzde 90 eksikleri giderilmiş duruma geldi. Ama bitmedi. Yaptıklarımız gibi daha yapacaklarımız var” diye konuştu.

Share