Başkan Yaşar, Hemşerileriyle Sohbet Toplantısında

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği tarafından Dernek Genel Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Sohbet Toplantıları’nın ilkine konuk oldu.

Kapımız sizlere hep açık

Hemşerileriyle uzun uzun sohbet eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar; Afyonkarahisarlı olmaktan gurur duyduğunu ifade ederek, “Ankara’ya gelen tüm hemşerilerimize her zaman kapımız açık. Gerek hastanelere sağlık için gelen, gerekse eğitim için Ankara’da bulunan ve bize başvurarak yardım isteyen tüm hemşerilerimize hiçbir ayrım gözetmeksizin yardımcı oluyoruz” dedi. Dernek çalışmalarını da yakından takip ettiği söyleyen Yaşar; derneğin eğitime sağladığı katkıların çok önemli olduğunu ve çok daha fazla destek olunması gerektiğini söyledi.

“Hiçbir zaman desteğini esirgemedi”

Dernek Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla kardeşlik duygularımızın pekişmesine vesile olacak Ankara’da yaşayan tüm hemşerilerimizin memnuniyetle karşılayacağı bir çalışmayı daha sizlerle birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Toplantıya çok yoğun bir ilgi var. Bundan böyle mümkün olursa hafta sonlarında Ankara’da Afyonkarahisar’ımızı en iyi şekilde temsil ederek burada yaşayan hemşerilerimize önemli katkılar sunan değerli büyüklerimizle dernek genel merkezimizde sohbet toplantıları düzenlemeye devam edeceğiz. Bugün Başkanımız Fethi Yaşar bizi katılımlarıyla onurlandırdı. Katkı ve destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan değerli hemşerimiz sayın Fethi Yaşar’a şahsım, yönetim kurulum ve Ankara’da yaşayan tüm hemşerilerimiz adına çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Share