Başkan Yaşar Genç İşadamları İle Baloda Buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, iş dünyasının başarılı girişimcilerini bir araya getirmek, üyeler arası dostluğu ve ticareti geliştirmek amacıyla kurulan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin (GGYD) 14. Kuruluş yıldönümü balosuna katıldı.
Başkan Yaşar Genç İşadamları İle Baloda Buluştu

GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu ev sahipliğinde Sheraton Ankara Hotel’de düzenlenen baloda Başkan Yaşar’ın yanı sıra ASO Başkanı Nurettin Özdebir, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt da genç işadamlarını yalnız bırakmadı.

Güçlü Türkiye için üreticiye sahip çıkmalıyız

Hoş sohbetlerin yapıldığı, şarkıların hep bir ağızdan söylendiği gecede kısa bir konuşma ile iş adamlarını selamlayan Başkan Yaşar, “Türkiye’nin girişimcilerle, üretenlere sahip çıkması gerektiğini belirtti. Üretimin önemine dikkat çeken Yaşar, “Üreticilere sahip çıkar, onların sorunlarını çözersek kendi ayaklarının üzerinde duran güçlü bir Türkiye’yi inşa etmiş oluruz” dedi.

14 yılda çok uzun bir yol kat etmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Allıoğlu da 2003 yılında bir avuç insanla yola çıkan GGYD’nin bugün üye sayısının 400’e yaklaştığını, üye işyerlerinde istihdam edilen personel sayısının 20 bine, ekonomiye kazandırılan katma değerin yıllık ortalama 6 milyar liraya ulaştığını söyledi.

Allıoğlu gecede iş dünyasına ve sivil topluma verdiği desteklerden dolayı Başkan Yaşar’a teşekkür plaketi verdi.

Share