Başkan Yaşar Apartman ve Site Yöneticilerini Dinledi

Yenimahalle Belediyesi ve Yenimahalle Kent Konseyi işbirliğiyle 2016 yılında başlatılan, Apartman ve Site Yöneticileri Eğitimi projesi devam ediyor.
Başkan Yaşar Apartman ve Site Yöneticilerini Dinledi

Çamlıca Mahallesi’nde gerçekleşen kent konseyi bilgilendirme toplantısına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yanı sıra, Başkan vekili Mehmet Kartal, muhtarlar ve çok sayıda site yönetici ve sakinleri katıldı.  Toplantıda; Yenimahalle Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara Üniversitesi öğretim üyesi Cemalettin Gürler site ve apartman yönetimi konusunda aydınlatıcı bilgiler verdi.

Kapım her zaman açık

Kapısının herkese açık olduğunu ve belediye yetkisi gerektiren bir konuda vatandaşın yanında olduğunu hatırlatan Yaşar, “Göreve geldiğim 2009 yılından beri genel idare ile yerel idareyi barış içinde yönettik. Bu mahallenin insanı da güzel mahalle de güzel. Bu sıkıntıları aşacağız. Yenimahalle çok güzel eserlere kavuştu. Yakında YENİMEK kurslarını buraya da getireceğiz. Karakol binasını bitirdik. Okullarımıza, camilerimize, yeşil alanlarımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bugün Yenimahalle Belediyesi her konuda ilkleri gerçekleştiriyor. Yenimahalle’de yaşam sanatta, kültürde, eğitimde, sağlıkta her yönüyle takdir edilen bir ilçe haline geldi” diye konuştu.

Toplantının sonunda vatandaşlara Apartman ve Site Yöneticisinin El Kitabı dağıtıldı.

Share